Logo
Виставкові стенди від NAUKA EXPO

Головна виставкова площадка Європи 2022

З сьомого по десяте червня у Києві відбуватиметься важливий агропромисловий захід – Міжнародна виставка «AGRO-2022». Ця подія у галузі сільського господарства одна з наймасштабніших та важливих не лише в Україні, а й у більшості європейських країнах. Проводиться воно вже 34 роки поспіль.

З року в рік тисячі компаній не тільки України, а й Європи відвідують цей спецзахід, для багатьох це стало своєрідною професійною традицією. Наступного року його організовують на площах Національного Комплексу «Експоцентр України».

Організатори вже здійснюють активну підготовчу роботу, щоб виставка пройшла на високому рівні, перевершуючи очікування як учасників, так і відвідувачів. Олександр Погрібний, директор та головний організатор «АГРО-2022», повідомляє засобам масової інформації, що і наступного року відвідувачі виставки будуть приємно здивовані, незважаючи на її укорінений формат та багаторічну історію. 

Хто братиме участь у AGRO-2022?

У виставковому заході «AGRO-2021» брало участь 1080 агропромислових компаній та близько 90 000 гостей, у тому числі були присутні компанії з Китаю та багатьох європейських держав. За результатами проведених опитувань, а також з огляду на зацікавленість даним заходом та численні позитивні відгуки, можна зробити висновок, що масштаби виставки наступного року значно зростуть.

Цей факт підтверджується тим, що у 2022 році буде відновлено демонстрацію живих сільськогосподарських тварин, яку останні два роки було скасовано через ситуацію з коронавірусом. Також покращення логістичної ситуації та відкриття маршрутів дає можливість брати участь у заході компаніям із багатьох зарубіжних держав. Традиційно в масштабах «АГРО-2022» будуть організовані виставки спеціалізованих напрямків, такі як «Агротранспорт та логістика», «ЕкспоАгроТех», «Рослинництво та агрохімія», «Сучасний фермер», «Еквісвіт», «EcoHouse», «Animal’EX» , “Hi-TechAgro”, “AgroBuild-Expo”, “Organis”.

Головні акценти та характер «AGRO-2022»

Вже дуже активно подаються заявки на участь у «AGRO-2022» з різних точок Європи та України. Ранні заявки дають прекрасну можливість вибрати кращу та зручнішу локацію, щоб вигідно розмістити експонати для демонстрації. Основний акцент виставкового заходу буде спрямовано на інновації агротехнологій, новинки сільськогосподарського обладнання та техніки, ефективні рішення для малих та великих аграрних заходів.

 Міжнародний агропромисловий захід «AGRO-2022», окрім офіційних та ділових подій, буде розбавлений розважальними моментами. Проводитимуться спеціалізовані форуми та конференції, організовуватимуться круглі столи для керівників аграрних відомств, фахівців топових підприємств, топ-менеджерів, науковців та експертів міжнародного рівня.

Щоб розважитись, відпочити та отримати позитивні емоції, гості та учасники виставки можуть відвідати автомобільний фестиваль «Агро Авто Шоу», де будуть організовані тест-драйви. Якщо комусь не до вподоби такі емоції, можна побувати на фестивалі національних виробників товарів FEST UA або кулінарному фестивалі AgroFoodFest.

×
×
×
×
Feedback type Feedback type Feedback type Feedback type