Logo
Виставкові стенди від NAUKA EXPO

Виставкові стенди Стандарт Плюс від NAUKA EXPO

Стенд формату стандарт плюс дозволяє створити правильне простір для спілкування, чітко дотримуючись корпоративного стилю та галузевих особливостей!

Завдяки сучасним системам OCTANORM ми розробляємо оптимальний по бюджету і високоякісний стенд для вашої результативною виставки!

Виставкові стенди OCTANORM – це раціональне рішення для активних учасників виставкових заходів. Основою конструктиву стенду стандарт+ є алюмінієві системи, завдяки яким можна створити стенд з різними архітектурними, дизайнерськими рішеннями.

Наші досягнення

Створюємо ефективний бізнес-простір

274

Екслюзивних стендів на рік

На рахунку компанії більше 6800 стендів

52

Роки безперервної роботи

Компанію засновано у 1968 р

70

Виставок на рік

Забудували більше 1600 виставок по всьому світу

180

Клієнтів на рік

Більше 8000 клієнтів компанії

Про нас

Високий рівень можливостей —
якість у кожній деталі

icon

Лідируючий забудовник

Виставкових стендів в Україні
icon

Член OSPI

Octanorm Service Partner Interntional
icon

Генеральний забудовник

ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

Наші переваги

Чому обирають нас

Багаторічний досвід роботи

У виставковому бізнесі України по всьому світу

Працюємо на всіх українських виставкових майданчиках, більшості європейських і світових майданчиках, обслуговуємо множина не виставкових заходів

Індивідуальний підхід

До кожного клієнта

У проектуванні стендів чітко слідуємо цілям і потребам клієнта

Відповідальність за результат

Гарантія якості і дотримання домовленостей

Завжди лежить у сфері відповідальності нашої команди

Власне виробництво

Забудовуємо до 100 000 кв.м експозиції одночасно

Працюємо тільки з оригінальним, сертифікованим обладнанням

Професійна команда

Англоговорящий менеджмент

Досвідчені інженери, дизайнери і монтажники

Наші роботи

Галерея наших робіт

Зв'яжіться с нами

Не витрачайте час на роздуми

Заповніть форму і ми починаємо працювати
над вашим проектом!


  Виставкові стенди Стандарт Плюс

  Компанія NAUKA EXPO – лідер виставкової індустрії в Україні. Ми завжди пропонуємо найкращі варіанти ефективної демонстрації всіляких послуг, товарів та продукції. Універсальне і результативне рішення за оптимальною ціною – виставкові стенди Стандарт Плюс. Вони поєднують в собі функціональність, практичність й індивідуальність, що дозволяє вигідно виділити учасника заходу серед конкурентів. За допомогою такого оснащення створюється оригінальний та комфортний простір, в якому дотримується корпоративний стиль та відображуються галузеві особливості.

   

  Особливості виставкових стендів Стандарт Плюс

  Стандартні виставкові стенди категорії Стандарт Плюс – зручні й універсальні конструкції, які створюються за індивідуальним проектом із застосуванням базових і типових елементів. Від стандартних конструкцій відрізняються наявністю ексклюзивних елементів, які підкреслюють корпоративний стиль й галузеву специфіку учасника виставки. Від ексклюзивних – використанням базових конструкційних елементів, що дозволяє значно знижувати загальну вартість.

  Створюються виставкові стенди Стандарт + з таких характерних складових:

  • Основа – стандартні виставкові елементи із пластику й алюмінію правильної геометричної форми, з яких створюються оригінальні архітектурні рішення;
  • Освітлення – спеціальні прожектора (найчастіше металогалогенні), які встановлюють на алюмінієвих балках і ажурних фермах;
  • Декор – об’ємні елементи зі спіненого пінополістиролу, друк, самоклеючі кольорові плівки та інше.

  Процес проектування і виробництва здійснюється командою професіоналів, яка складається їх творчих і технічних фахівців. Креативні задумки втілюються на дизайн студії в 3D проектах, які дозволяють візуалізувати майбутній виставковий простір. Виробничий процес виконується на інноваційному обладнанні із суворим контролем кожного етапу. 

  Замовити стандартний виставковий стенд в компанії NAUKA EXPO однозначно вигідно, адже ви отримаєте ефективне рішення за оптимальною ціною. Це найкращий вибір для активних експонентів, який відмінно підходить для прямих продажів, залучення цільової аудиторії, проведення переговорів і навіть для укладання контрактів безпосередньо на виставці.

  ×
  ×
  ×
  ×
  Feedback type Feedback type Feedback type Feedback type