Logo
Виставкові стенди від NAUKA EXPO

Види декорування стендів для успішних виставок

Продумане декорування виставкових стендів використовується не просто для того, щоб продемонструвати імідж та специфіку компанії. Це дієвий інструмент, який підвищує конкурентоспроможність, допомагаючи продемонструвати товари та послуги у найкращому вигляді. Цікава та яскрава картинка безперечно привертає до себе увагу потенційних замовників, клієнтів, інвесторів і партнерів.

Яким має бути декорування виставкових стендів

Безперечно, декор стенду повинен відповідати специфіці виставки та концепції бренду, що демонструється. Оформлення може бути різноманітним, втілюючи всілякі ідеї та фантазії. Головне, щоб вони акцентували на собі увагу відвідувачів виставки, запропонувавши їм задоволення їхніх потреб та побажань, вирішення поставлених цілей та завдань. При декоруванні стендів використовуються інноваційні технології та дизайнерські тренди, беручи за основу концепцію та специфіку компанії, що демонструється.

Найбільш актуальні види декорування виставкових стендів

Щоб стенд виконував поставлені завдання та вигідно виділявся на фоні конкурентів, важливо при його проектуванні та оформленні враховувати кожну деталь, у тому числі декорування. Найбільшу результативність дають такі актуальні види декорування:

  • Брендінг. Логотип, назва торгової марки або компанії, а також відповідність корпоративному стилю є обов’язковим елементом оформлення. Важливо, щоб усе це відклалося у пам’яті потенційних клієнтів, покупців чи партнерів.
  • Геометричні фігури. Куби, конуси, циліндри, кулі та інші геометричні фігури чудово підходять для лаконічних виставкових конструкцій, які презентують компанії та організації технічної спрямованості.
  • Підсвічування. Ефектно виглядає і привертає увагу відвідувачів підсвічування всередині конструкції разом із напівпрозорими або прозорими оздоблювальними матеріалами.
  • Еко-стиль. Популярний напрямок у декоруванні з використанням натуральних матеріалів (тканина, дерево, каміння та інше), імітації природних фактур, живих рослин, плетених меблів та елементів.
  • Водна інсталяція. Свіжість, чистота та шум води однозначно привернуть увагу. Різні акваріуми, маленькі фонтани, водоспади, канали та басейни вигідно поповнять індивідуальний виставковий проект.
  • Флористика. Вишукано та ніжно прикрасить виставковий простір флористичне оформлення. Можуть використовуватися штучні та живі рослини, букети та окремі квіти, різні мохи, дерева та чагарники. Все це можна доповнити тирсою та камінням.
  • Арт-об’єкти. Зроблять виставкові стенди ексклюзивними та ефектними, що однозначно приверне увагу. Зовнішній вигляд, кольорова гама, розмір та форми обмежуються фантазією замовника та потребами споживачів.
  • Дизайнерські меблі. Застосовується для облаштування відкритих просторів та переговорних зон для гостей. Це можуть бути барні або офісні стільці та столи, комфортні диванчики та крісла, різноманітні вітрини. Обов’язково підтримується загальна концепція чи тематичний стиль виставкової зони.
  • Мультимедіа. Використовується спеціальне обладнання та екрани, які створюють інтерактивний ефект, проекції та світлові шоу. Все це виглядає вражаюче та феєрично, викликаючи інтерес у відвідувачів.

Група компаній NAUKA доопоможе створити та найкраще декорувати проект, бо вона все протягом багатьох років успішно займається організацією виставкових заходів в Україні та в інших країнах. Ексклюзивний стенд NAUKA однозначно стане гарантією результативної участі у виставці.

×
×
×
×
Feedback type Feedback type Feedback type Feedback type