Logo
Виставкові стенди від NAUKA EXPO

Виставковий бізнес в Україні 2021 року

Карантин створив складнощі та вніс обмеження у проведенні виставок, конференцій та інших заходів. Попри це виставковий сезон 2021 року в Україні проводиться успішно, хоч і зовсім по-новому і у незнайомому до цього форматі. Багато заходів під час локдауну було організовано у online форматі з використанням сучасних технологій та з концепцією присутності. Також стали проводитись виставки офлайн із дотриманням карантинних норм безпеки.

Безпечний та комфортний простір для виставкового бізнесу

У нових умовах пандемії проведення будь-яких заходів, у тому числі виставок, потребує особливої ​​організації охорони здоров’я. На першому місці створення санітарно-гігієнічних умов для безпечних зустрічей та проведення часу із забезпеченням комфортної атмосфери для гостей та відвідувачів.

Усі заходи проводяться згідно з чинним законодавством (постановою КМУ № 500 від 17.06.2020), а також рекомендаціями Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Європейського альянсу виставкової індустрії EEIA та Всесвітньої асоціації виставкової інду.

Для безпеки, здоров’я, благополуччя, комфорту учасників та відвідувачів виставок робиться багато. Насамперед це такі організаційні моменти:

  • Створення системи онлайн-реєстрації та купівлі квитків на відвідування виставки;
  • Обладнання павільйонів сучасними системами кондиціювання та припливної вентиляції;
  • Постійно працюючий медичний кабінет із кваліфікованим персоналом;
  • Збільшена кількість охорони, щоб стежити за дотриманням карантинних норм;
  • Контроль кількості відвідувачів, які знаходяться одночасно в павільйоні, скупчення людей та соціально безпечної дистанції між ними;
  • Розділ напрямків на вхід та вихід до приміщення, маркування на підлозі безпечної соціальної відстані;
  • Збільшення проходів між виставковими стендами, розташування меблів із розрахунку соціального дистанціювання;
  • Проведення регулярного прибирання з дезінфекцією поверхонь (не рідше, ніж кожні дві години), яких найчастіше стосуються люди;
  • Передбачено аудіоінформацію про карантинні обмеження, правила безпеки та перебування у виставкових павільйонах.

Крім вищезазначених організаційних моментів виставкові заходи 2021 року в Україні обов’язково передбачають наявність засобів індивідуального захисту для учасників та відвідувачів. Співробітники виставкового заходу, а також відвідувачі дотримуються маскового режиму та соціально-безпечної дистанції. Оснащуються спеціальними захисними пластиковими щитами інформаційні стенди, каси та інше.

Біля входу у виставкові павільйони обов’язково перевіряється температура методом безконтактного контролю та здійснюється дезінфекція рук. Для загального користування передбачені дезінфектори, які розташовані не тільки на вході, а також усередині павільйонів та обов’язково в туалетах.

Наша група компаній NAUKA бере активну участь у виставковому бізнесі України 2021, відповідно до чинного законодавства та дотримуючись карантинних заходів. Ми є експертом з багаторічним досвідом в організації виставкових заходів не лише в Україні, а й у всьому світі.

×
×
×
×
Feedback type Feedback type Feedback type Feedback type